V předvečer voleb bych Vám chtěl něco říct, Vám a možná i Vašim rodičům. Dostal jsem v životě něco, co každý nemá. Skvělou ženu, úžasné dvě zdravé děti. Miluju je nade vše a snažím se je vychovávat tak, aby věděli, co je v životě důležité - láska, porozumění, pravda, odvaha, moudrost, zodpovědnost. Nic z toho Andrej Babiš nereprezentuje, bohužel ani většina jiných stran typu SPD, Volný blok, KSČM a podobně. Andrej Babiš a všichni, co mu pomáhají, jsou destrukcí naší krásné země a lidí v ní, reprezentují negativní vlastnosti jako je vychcanost, lež, přetvářka, zlost, podvody a podobně.

 

 

Považuji ale za nezbytné, aby u nás už Babiš, který si ze státu udělal svoji servisní organizaci a lidem dává negativní příklad, že být svině se vyplatí, dále nevládl. Proto Váš žádám, ne, já Vás z celého srdce PROSÍM, volte proti němu, a volbou proti němu je jen PirStan a SPOLU. Kdo mě zná, tak ví, že bych za normálních okolností, tyto dva spolky nevolil, protože k nim mám opravdu hodně výhrad, a stále vlastně nevím, koho z nich volit. Ale dnes normální okolnosti nejsou, dnes jde hlavně o jedno - vrátit naší zemi tvář a zbavit se toho zla, které nás objímá. Kdo nevolí, nebo volí Babiše, volí zlo.

PS: Strávil jsem 12 let v ČSSD a stále si myslím, že naše společnost potřebuje silnou levicovou stranu. Pevně věřím, že její neúspěch v těchto volbách nastartuje zásadní změnu, která povede k jejímu návratu zpět na výsluní, kam podle mého patří, jen to musí být s jinými ideály a lidmi, kteří ji teď vedou. Omlouvám se...