Jmenuji se Tomáš Paulík a jsem Budějčák. Narodil jsem s v tom krásném městě na soutoku Malše a Vltavy v roce 1980. Vystudoval jsem tu základní i vysokou školu, jen střední školu jsem vystudoval "přes kopec" v Hluboké. Od roku 2008 do roku 2021 jsem byl Sociální demokrat, jak já rád říkám, Sociální demokrat západního střihu (právě proto už od června 2021 členem ČSSD nejsem). Jsem pro silný a spravedlivý stát jako mají skandinávské státy, ale zároveň pro zodpovědné chování - kdo si může pomoci sám, ten si má pomoci sám. Pokud je ale někdo v jakýchkoliv problémech, pak mu stát musí pomoci. Jsem zároveň pro ukotvení v západoevropských strukturách - v Evropské unii a NATO, jsem odpůrce totality v jakékoliv formě a věřím, že slušnost není slabost a že pravda opravdu vítězí! 

Řadu let jsem v Budějcích podnikal - dělal webovky a marketing. Teď mám na starosti digitální akvizici jednoho z velkých energetických dodavatelů.

Volný čas trávím hlavně se svou rodinou - manželkou Štěpánkou, synem Kryštofem a dcerou Alicí. Občas se projdu někde po výletech, na houbách, nebo projedu na kole. Zajímám se o informace ze světa vědy a historie.